Lazer Epilasyon - Naturel Estetik Sadece Erkeklere Özel Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon için son teknoloji cihazlarımız ile  kurulduğu günden bu yana özel bir şekilde sadece erkekler için hizmet vermektedir. Estetik ve güzellik merkezimiz vücut estetiği konusunda birçok farklı hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır. Her zaman uzman doktor denetiminde verilen hizmetlerimiz arasında; lazer epilasyon erkeklerde vücut estetiği için en önemli hizmetler başında bulunmaktadır. Yakın dönemde başlayan bir teknoloji ile birlikte sunulan bu sistem farklı dalga boylarında ışık üreten cihazlar ile kıl köklerine müdahale edilerek yakılmasını sağlamaktadır. Çok kısa süreler içerisinde uygulanan lazer ışınları, ısıya dönüşmesi sayesinde kıl kök hücresini yakar ve bu sayede tekrar büyümeyecek şekilde tahribat oluşturur. Özellikle spor ve sanat çalışmaları ile ilgilenen erkekler bu konuda firmamızdan hizmet almayı tercih etmektedir.

Güvenilir Ve Sağlıklı Lazer Epilasyon Seansları

Vücudumuzda estetik bir görüntü sağlamak ve kıl problemlerinden kurtulabilmek için akla gelen ilk yöntemdir. Mutlaka güvenilir ve sağlıklı firmaları tercih etmeniz gerekir. Firmamızda tüm işlemler doktor kontrolünde gerçekleştirilirken, tüm lisanslarımız ve yetkilerimiz ile birlikte profesyonel bir şekilde hizmet gerçekleştiriyoruz. Epilasyon cihazlarının kullanılması konusunda gerekli tüm eğitimleri almış olan personellerimiz ve uzmanlarımız sağlık yardımı ile birlikte her an müdahale edebilecek şekilde hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz doğru uygulamalarda yan etkilerle karşılaşmadan, acıların en düşük noktaya indirilmesi ile kısa süreli birkaç seans sayesinde işlemlerin tamamlanması mümkün olmaktadır.

Lazer Epilasyon Nasıl Gerçekleştirilir?

Merkezimize başvurarak lazer epilasyon konusunda hizmet almak istediğinizde, öncelikle uzman doktorumuz tarafından ilk muayene yapılır. Bu muayene sırasında uygulanması gereken işlem ile ilgili bilgi verilir. Vücudunuzda yapılan inceleme ile ne kadarlık bir bölgede lazer  yapılacağı ve bu işlem için gereken tüm sure ve seans bilgileri belirlenir. Her kişi için işlem uygulanacak bölgeye ve yoğunluğa göre kaç adet seans uygulanması ve bu seansların ortalama olarak ne kadar süreceği değişebilir. Sağlıklı her insanda lazer epilasyon işlemi uygulanması mümkün olurken,

  • Cilt kanseri yaşayan kişilerde
  • Epilasyon ve bölgesinde lezyon ve enfeksiyon bulunan kişilerde
  • 18 yaş altı erkeklerde
  • Ayva tüyü olarak adlandırılan zayıf tüylü kişilerde bu işlemde uygulanamaz.
WhatsApp Destek